10019.
Lezárult 40. Nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
85 000 Ft
230,35 EUR, 265,63 USD
Blattner Géza (1893-1967): Savoie, Franciaország, 1928. Akvarell, papír, jelzett, kopott keretben, 44x60 cm / Géza Blattner (1893-1967): Savoie, France, 1928. Watercolour on paper, signed, framed, 44x60 cm