Bálint Rezső (1885-1945): Aratók. Pasztell, papír, jelezve balra lent,... https://www.darabanth.com/hu/40-Nagyaukcio/40.1/Festmenyek-es-grafikak/Klasszikus-festmenyek-es-grafikak~16770/Balint-Rezso-1885-1945-Aratok-Pasztell-papir-jelezve-balra-lent-28x34-cm-Uvegezett-fake~II2862061
2862061
10077
40
46000
Classic paintongs and graphics
Kikiáltási ár:
46 000 Ft 124,66 EUR , 143,75 USD
Leírás: Bálint Rezső (1885-1945): Aratók. Pasztell, papír, jelezve balra lent, 28x34 cm. Üvegezett fakeretben. / Pastell on paper. Signed. 28x34 cm. Framed.
: pk