1897 Tiefseefauna (Mélytengeri állatvilág) Meyers lexikon (1894 - 1898... https://www.darabanth.com/hu/399-Gyorsarveres/399.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~500036/1897-Tiefseefauna-Melytengeri-allatvilag-Meyers-lexikon-1894-1898-melleklete-Szines-li~II2437211
2437211
14363
399
Printed Materials
Leírás: 1897 Tiefseefauna (Mélytengeri állatvilág) Meyers lexikon (1894 - 1898) melléklete. Színes litográfia, papír. Üvegezett fa keretben. Félbehajtás nyoma látható, keret kopott. / Colour lithography, framed, 22 x 26 cm
: pelikán_kristóf