Íróasztali fiókos szekreter bronz oroszlán szoborral. XIX. sz. vége, f... https://www.darabanth.com/hu/399-Gyorsarveres/399.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~500008/Iroasztali-fiokos-szekreter-bronz-oroszlan-szoborral-XIX-sz-vege-fa-rez-diszitesekkel~II2443585
2443585
11892
399
Antique
Leírás: Íróasztali fiókos szekreter bronz oroszlán szoborral. XIX. sz. vége, fa, réz díszítésekkel. aranyozással, kisebb kopásokkal 36x26x24 cm
: pelikán_kristóf