Brankovics György: A magyar szabadságharcz története. Bp., 1909, Franklin, 419 p.+3 t. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval, a hátsó borító alsó sarkán sérülésnyommal, az elülső szennylapon bélyeggel.