Aradi vértanúk albuma. Szerk.: Varga Ottó. Bp., 1893, "Könyves Kálmán"... https://www.darabanth.com/hu/399-Gyorsarveres/399.0/Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1500004/Aradi-vertanuk-albuma-Szerk-Varga-Otto-Bp-1893-Konyves-Kalman-Magy-Irodalmi-es-Kon~II2436187
2436187
15701
399
2200
Books: History
Leírás: Aradi vértanúk albuma. Szerk.: Varga Ottó. Bp., 1893, "Könyves Kálmán" Magy. Irodalmi és Könyvkereskedési Részv.-Társ.. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik K.-féle kötésben, aranyozott lapélekkel, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, megviselt állapotban.
: tánczos_gábor