Az élet csodái I-III. kötet. H. G. Wells, Julian Huxley és George Philip Wells nagy biológiája. Fordította: Lambrecht Kálmán. Bp., é. n., Pantheon. Gazdag szövegközti képanyaggal. Kiadói, egységes, aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, az I. köteten fakulásnyommal.