Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 17

Linguaphone Nihongo Kosu japán nyelvtanfolyam, füzetek és lemezek, mappában.
17399.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Edmond Locard: Policiers de roman et policiers de laboratoire. Paris, 1924. Payot. Laza félvászon kötésben
17400.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Élite de Poesies fugitives. London, 1769. 269p. Korabeli, sérült egészbőr kötésben / in damaged leather binding
17401.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

17402.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

17403.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Charles Selby: Maximus and speciments of William Muggins, London, 1846. Routledge. Javított egészvászon kötésben / in restored linen binding.
17404.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bazyli Kihan: Port of Gdansk. Poznan, é.n. Wydawnictwo Artystyczno Graficzne. Kiadói papír kötésben, angol nyelven.
17405.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Eine Holzschnittfolge von f- Mayer-Becht zu Miguel de Cervantes Don Quijote. Leoben 1947. Kiadói papírkötésben, kis szakadással
17406.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17407.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Heimburg, Wilhelmine: Ihr einziger Bruder. Leipzig, Gebhardt's Verlag. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban / linen binding, good condition
17408.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17409.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Jan Durdík-Miroslav Mudra-Miroslav Sáda: Alte Handfeuerwaffen (Régi kézifegyverek) 1977 Prága, német nyelvű,színes és fekete-fehér fotókkal, ábrákkal gazdagon illusztrálva. Egész vászon kötés, jó állapotú borítóval.
17410.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft