Casimir von Chledowski: Neapolitanische Kulturbilder XIV.-XVIII. Jahrh... https://www.darabanth.com/hu/399-Gyorsarveres/399.0/Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1500006/Casimir-von-Chledowski-Neapolitanische-Kulturbilder-XIV-XVIII-Jahrhundert-Mit-43-Abbildungen-Be~II2421742
2421742
16760
399
Books: Architecture, Art
Leírás: Casimir von Chledowski: Neapolitanische Kulturbilder XIV.-XVIII. Jahrhundert. Mit 43 Abbildungen. Berlin, 1920, Bruno Cassirer. 2. kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott bőrkötés, kissé sérült gerinccel, utolsó lapon antikváriumi címkével.
: pelikán_kristóf