16634.
Lezárult 399. Gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
2 400 Ft
A Corvina kiadó festészetet bemutató sorozatának 8 kötete: Gellér Katalin: A XIX. századi francia festészet, Faludy Anikó: Bizánc festészete és mozaikművészete, Székely András: Spanyol festészet, Végh János: Németalföld festészete a XV. században, Prokopp Mária: Olasz festészet a XIV. században, Lajta Edit: Korai francia festészet, Wehli Tünde: Wehli Tünde: A középkori Spanyolország festészete, Giuseppe De Logu - Mario Abis: A velencei festészet fénykora. Ford.: Lontay László. Bp., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztráltak. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítókban, változó állapotba, néhány papírborítón kis kopásnyomokkal.