Száz szál fáklya. A Pesti Hírlap revíziós dalpályázatának száz legszebb költeménye. Bp.,[1930],Légrády, 119 p. Kiadói papírkötés, foltos, kopott szakadt borítóval, sérült, kissé hiányos gerinccel, a könyvtest elvált a borítótól és a kötés szétvált.