May Károly úti kalandjai. A Rio de La Plata mentén. Bp., é.n. Athenaeu... https://www.darabanth.com/hu/399-Gyorsarveres/399.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500019/May-Karoly-uti-kalandjai-A-Rio-de-La-Plata-menten-Bp-en-Athenaeum-Kiadoi-festett-egeszv~II2414699
2414699
17494
399
Leírás: May Károly úti kalandjai. A Rio de La Plata mentén. Bp., é.n. Athenaeum. Kiadói festett egészvászon kötésben. Kopásokkal.
: karap_norbert