Rézveretes, historizáló vászonborítású, sérült fényképalbum, hiányzó veretekkel és belső albumlapokkal + cca 1910-60, össz. 18 db fotó, többségében iskolai osztályfotók, kisebbik részben portrék, részben jelzett, néhány sérült. 9x14 és 23x17 cm közötti méretben.