Wünsche Rezső (?-?), működött 1890-1910 körül: Kislány a kutyájával. Olaj, karton, jelzett. Szecessziós, kissé sérült üvegezett fa keretben, 93×67 cm / KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.