Spinoza, Benedictus de: Tractatus theologico-politicus. Ford, s jegyzetekkel és magyarázatokkal ellátták: Posch Árpád, és Rencz János. Filozófiai Írók Tára. XVIII. köt. Bp., 1903, Franklin, 350+2 p. Átkötött egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.