Grill-féle új döntvénytár. XXIV. kötet. 1930-31. Bp., 1932, Grill. Kia... https://www.darabanth.com/hu/398-Gyorsarveres/398.0/Konyvek/Konyvek-Jog~1500004/Grill-fele-uj-dontvenytar-XXIV-kotet-1930-31-Bp-1932-Grill-Kiadoi-egeszvaszon-kotC3~II2428922
2428922
15632
398
Books: Law
Leírás: Grill-féle új döntvénytár. XXIV. kötet. 1930-31. Bp., 1932, Grill. Kiadói egészvászon kötésben. Kopott gerinccel, meglazult kötéssel és kijáró lapokkal.
: tánczos_gábor