Jaschik Álmos: A könyvkötő-mesterség. Műszaki Könyvtár XXXII. Bp.,1922, Népszava,(Világosság-ny.), 260 p. Fekete-fehér illusztrációkkal, mesterjegyekkel. Átkötött aranyozott álbordás félbőr-kötés, néhány bejelöléssel, két kissé foltos lappal.