Remekírók Képes Könyvtára sorozat 6 kötete: Firdúszi: A Sahnáméból; Schiller költeményei; Goethe költeményei; Homeros Odysseiája; Heine Dalok könyve; Shakespere: János király, Macbeth, III. Richard, A makrancos hölgy. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Korabeli aranyozott, festett egészvászon-kötés, festett felső lapélekkel.