Aquincumi porcelán süteményes készlet, 6 személyes. Részben kézzel fes... https://www.darabanth.com/hu/397-Gyorsarveres/397.0/Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Aquincumi-porcelan-sutemenyes-keszlet-6-szemelyes-Reszben-kezzel-festett-jelzett-apro-le~II2416577
2416577
11295
397
Leírás: Aquincumi porcelán süteményes készlet, 6 személyes. Részben kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, minimális kopással.
: tm