Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 170

Ezüst(Ag) gyűrű, türkizszínű kővel, jelzett, kis deformációval, méret: 56, bruttó: 2,75 g
19096.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott karkötő középrész, gumírozott pánttal, jelzett, bruttó: 11,12 g
19097.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Ezüst(Ag) karkötő, zománcozott díszítéssel, jelzett, h: 18 cm, bruttó: 8,86 g
19098.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár, jelzet, d: 2,4 cm, nettó: 7,4 g
19099.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Ezüst(Ag) fülbevalópár, zöld kővel, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 6,12 g
19100.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Ezüst(Ag) miniatűr figura, jelzés nélkül, hiányos, m: 5 cm, nettó: 27,47 g
19101.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ezüst(Ag) fülbevalópár, markazittal és kék kővel, jelzett, h: 3,6 cm, bruttó: 7,26 g
19102.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Ezüst(Ag) rombuszos gyűrű, markazitokkal, jelzett, méret: 55, bruttó: 4,47 g
19103.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Ezüst(Ag) bross, jelzett, h: 5,5 cm, bruttó: 6,21 g
19104.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Ezüst(Ag) gyűrű, piros kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 2,9 g
19105.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst(Ag) gyűrű, 2 db, jelzett, méret: 50 és 54, bruttó: 6,15 g
19106.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst(Ag) holdas gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 2,82 g
19107.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft