https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 170

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Niellós aranyozott ezüst cukorcsipesz, jelzett, kopásokkal, 13cm, nettó: 39,6g
1
19120.

Niellós aranyozott ezüst cukorcsipesz, jelzett, kopásokkal, 13cm, nettó: 39,6g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
3 db ezüst (Ag) pohártalp, az egyiken horpadással, 16g 4,3 cm
1
19121.

3 db ezüst (Ag) pohártalp, az egyiken horpadással, 16g 4,3 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
EUR
,
14,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) gyűrű zöldkővel. Jelzett, 5,38 g , m:54
1
19122.

Ezüst (Ag) gyűrű zöldkővel. Jelzett, 5,38 g , m:54

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
3
 
Ezüst (Ag) gyűrű halacskás díszítéssel, borostyán kővel 4,91 g m: 54
1
19123.

Ezüst (Ag) gyűrű halacskás díszítéssel, borostyán kővel 4,91 g m: 54

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Ezüst(Ag) köves "szárnyas" kereszt függő, jelzett, 2,8×1,7 cm, bruttó: 1,4 g
1
19124.

Ezüst(Ag) köves "szárnyas" kereszt függő, jelzett, 2,8×1,7 cm, bruttó: 1,4 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst(Ag) fekete köves markazitos függő, jelzett, 1,2×1,1 cm, bruttó: 2,3 g
1
19125.

Ezüst(Ag) fekete köves markazitos függő, jelzett, 1,2×1,1 cm, bruttó: 2,3 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst(Ag) légy függő, markazit kövekkel, jelzett, 2,3×1,9 cm, bruttó: 2,4 g
1
19126.

Ezüst(Ag) légy függő, markazit kövekkel, jelzett, 2,3×1,9 cm, bruttó: 2,4 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) köves kulcs függő, jelzett, 4×1 cm, bruttó: 1,9 g
1
19127.

Ezüst(Ag) köves kulcs függő, jelzett, 4×1 cm, bruttó: 1,9 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Arany (Au) gyűrű 14 K, szintetikus kövekkel Jelzett 1,94 g, m: 53
1
19128.

Arany (Au) gyűrű 14 K, szintetikus kövekkel Jelzett 1,94 g, m: 53

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
EUR
,
93,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) antik teáskanál, jelzett, h: 15 cm, nettó: 50,3 g
1
19129.

Ezüst(Ag) antik teáskanál, jelzett, h: 15 cm, nettó: 50,3 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
EUR
,
40,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) csepp alakú, köves függő, jelzett, 1,9×1 cm, bruttó: 2,5 g
1
19130.

Ezüst(Ag) csepp alakú, köves függő, jelzett, 1,9×1 cm, bruttó: 2,5 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
4
 
Ezüst(Ag) gyöngyös és "V" köves fülbevalópár, jelzett, bruttó: 5 g
1
19131.

Ezüst(Ag) gyöngyös és "V" köves fülbevalópár, jelzett, bruttó: 5 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
4
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz