Honvédorvosi therápia I. rész. Bp., 1951, Honvédelmi Minisztérium. 264... https://www.darabanth.com/hu/397-Gyorsarveres/397.0/Konyvek/Konyvek-Militaria-Katonasag~2000005/Honvedorvosi-therapia-I-resz-Bp-1951-Honvedelmi-Miniszterium-264-p-Sorszamozott-Kisse~II2415629
2415629
16612
397
Books: Military
Leírás: Honvédorvosi therápia I. rész. Bp., 1951, Honvédelmi Minisztérium. 264 p. Sorszámozott. Kissé kopott kiadói papírkötés.
: karap_norbert