A volt M. Kir. pécsi 19. honvéd gyalogezred és alakulatainak története. Szerkesztő bizottság: Kovács Károly, Világhy László, Sillay Jenő, vitéz Magyar-Kossa Béla, Decleva Zoltán. Összeáll. és a vázlatokat rajzolta: Légrády Elek. Pécs, 1938, Haladás Nyomda Rt., 24+17-573+2+67 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal.