Surányi Miklós: A vízözön. Milliók könyve 137. szám. Bp., 1925, Singer és Wolfner. 80 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. + Válogatott magyar közmondások. Az ifjúság használatára. Gyűjtötte és magyarázza: Brunowszky Rezső. Filléres Könyvtár 296. sz. Bp., 1910, Singer és Wolfner. 45 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt és hiányos borítóval.