Jósika Miklós: A két barát. Történelmi regény. I-III. kötet. Pest, 1869, Heckenast Gusztáv, 192; 192; 208 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett illusztrált egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval.