Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. XII. köt.: Csehország. (II. rész.) Bp., 1896, M. Kir. Államnyomda, XII+680 p.+1 (Csehországi német viseletek, hártyapapírral védett kromocinkográfia) t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.