1914 Budapest Székesfőváros Hivatalos címtára 1914. Bp., 1913, Budapest Székesfőváros Házinyomdája, 34+1008 p.+ 1 (kihajtható melléklet) t. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, intézményi bélyegzővel, a mellékleten szakadással.