Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 61

17696.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

17697.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Tolnai: Orvos a családban I-V. kötet. Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat. Aranyozott gerincű félbőr kötés, kötetenként változó állapotban.
17698.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Lőrincz Pál, Petrich Géza: Ábrázoló geometria. Bp., 1976, Tankönyvkiadó. Melléklettel. Kiadói egészvászon kötés.
17699.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Nyírő Gyula: Psychiatria. Bp., 1961, Medicina. Kiadói félvászon-kötés.
17700.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

17701.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

A Fővárosi Bajcsy-Zsilinszky Kórház-Rendelőintézet Jubileumi Tudományos Évkönyve 1932-1982. Bp., 1982, Bajcsy-Zsilinszky Kórház - Rendelőintézet. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötésben.
17702.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17703.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17704.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17705.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Gaál István: Természettudományi koholmányok és balítéletek. Amit rosszul tudunk. Budapest, 1987., Terra-Maecenas, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói kartonált papírkötésben, az első oldalon beírással.
17706.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Dr. Weiser István - Dr. Zajtay Artur: Takarmányozástan. Bp., 1940, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói papírkötés, tollas aláhúzásokkal, kopottas állapotban.
17707.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft