Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 61

1949 Kovács János-Orovecz Béla-Rácz Lajos-Bán S. István: Első segélynyujtás. Bp., 1949, Egyetemi, 48 p. Kiadói papírkötés, a borítón kis hiánnyal, az utolsó lapon jegyzettel.
17672.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1939 Orvosi naptár. 1939-1940. Bp., Richter Gedeon. Kiadói kopott egészbőr-kötésben, bejegyzésekkel.
17673.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1998 Orvosetikai Statutum. Etikai kódex eljárási szabály. Bp.,1998,Magyar Orvosi Kamara, 42+2 p. Kiadói műbőr mappában, egy lap hiányzik (34/35 o.)
17674.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1930-1940 Rorschach  teszt táblák, 10 db. Bern, Hans Huber, 17x24 cm Sérült, kopott félvászon mappában, foltos táblákkal.
17675.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
29

Cecil Aladin: Dogs of Character. Written and illustrated: - -. London,1986,Bracken Books. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17676.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kordován Mihály: A kanári tartása, gondozása, tenyésztése, egy fajták, betegségek ismertetése. Érdliget,(1983), Magánkiadás. Kiadói papírkötés, lapszéli, szöveget nem érintő sérülésekkel, folttal.
17677.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dr. Kovács Jenő: Részletes gyógyszertan. I. rész. Bp., 1942, Vörösváry Sokszorosítóipar. Kiadói papírkötés, sérült és ragasztott gerinccel, sérült és kissé foltos borítóval, tollas és ceruzás jelölésekkel, utolsó lapon ceruzás jegyzetekkel. Ritka!
17678.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ötszámjegyű szorszám és szögmértani táblák. Összeáll.: Dr. Lutter Nándor. Bp., é.n., Franklin. 15. kiadás. Megviselt félvászon-kötésben, előzéklapon intézményi bélyegzővel és tulajdonosi névbejegyzéssel, foltos lapokkal.
17679.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Varga Béla: A logikai érték problémájának és kialakulásának története. Értekezések a Philosophiai és Társadalmi Tudományok Köréből. II. köt. 5 sz. Bp., 1922, MTA, 149 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kis szakadásokkal, intézményi bélyegzőkkel.
17680.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Szepes Mária: A lélek anatómiája. Betegségek jelbeszéde. Örök szérumok. Bp., 2002, Édesvíz. Kiadói kartonált papírkötés.
17681.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Schmidtné dr. Holló Erzsébet: A belső csend megteremtése. Kiadói papírkötés. Pécs, é.n. Alexandra. Kiadói papírkötés.
17682.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Dr. Völgyesi Ferenc: Emberek, állatok hipnózisa. Bp.,1973, Medicina. Kiadói kartonált papírkötés.
17683.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft