Könyvek: Természettudomány, medicina Tételek száma: 61
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2412048
17672
396
Books: Natural sciences, Medicine
1949 Kovács János-Orovecz Béla-Rácz Lajos-Bán S. István: Első segélynyujtás. Bp., 1949, Egyetemi, 48 p. Kiadói papírkötés, a borítón kis hiánnyal, az utolsó lapon jegyzettel. 2411963
17673
396
1939 Orvosi naptár. 1939-1940. Bp., Richter Gedeon. Kiadói kopott egészbőr-kötésben, bejegyzésekkel. 2411264
17674
396
1998 Orvosetikai Statutum. Etikai kódex eljárási szabály. Bp.,1998,Magyar Orvosi Kamara, 42+2 p. Kiadói műbőr mappában, egy lap hiányzik (34/35 o.) 2411592
17675
396
cca 1930-1940 Rorschach teszt táblák, 10 db. Bern, Hans Huber, 17x24 cm Sérült, kopott félvászon mappában, foltos táblákkal. 2405556
17676
396
Cecil Aladin: Dogs of Character. Written and illustrated: - -. London,1986,Bracken Books. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2412056
17677
396
Kordován Mihály: A kanári tartása, gondozása, tenyésztése, egy fajták, betegségek ismertetése. Érdliget,(1983), Magánkiadás. Kiadói papírkötés, lapszéli, szöveget nem érintő sérülésekkel, folttal. 2412851
17678
396
Dr. Kovács Jenő: Részletes gyógyszertan. I. rész. Bp., 1942, Vörösváry Sokszorosítóipar. Kiadói papírkötés, sérült és ragasztott gerinccel, sérült és kissé foltos borítóval, tollas és ceruzás jelölésekkel, utolsó lapon ceruzás jegyzetekkel. Ritka! 2412646
17679
396
Ötszámjegyű szorszám és szögmértani táblák. Összeáll.: Dr. Lutter Nándor. Bp., é.n., Franklin. 15. kiadás. Megviselt félvászon-kötésben, előzéklapon intézményi bélyegzővel és tulajdonosi névbejegyzéssel, foltos lapokkal. 2411893
17680
396
Varga Béla: A logikai érték problémájának és kialakulásának története. Értekezések a Philosophiai és Társadalmi Tudományok Köréből. II. köt. 5 sz. Bp., 1922, MTA, 149 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kis szakadásokkal, intézményi bélyegzőkkel. 2409795
17681
396
Szepes Mária: A lélek anatómiája. Betegségek jelbeszéde. Örök szérumok. Bp., 2002, Édesvíz. Kiadói kartonált papírkötés. 2409965
17682
396
900
Schmidtné dr. Holló Erzsébet: A belső csend megteremtése. Kiadói papírkötés. Pécs, é.n. Alexandra. Kiadói papírkötés. 2409828
17683
396
Dr. Völgyesi Ferenc: Emberek, állatok hipnózisa. Bp.,1973, Medicina. Kiadói kartonált papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft