cca 1960-80 vegyes nagy MTI sajtófotó tétel, sok divat témában, néhány balatoni felvétellel, stb., össz. 51 db, részben apróbb sérülésekkel a szélén, sarkaiban törésekkel, kb. 20x25 cm