Verne Gyula: A bégum ötszáz milliója. Regény. A "Bounty" lázadói. Elbe... https://www.darabanth.com/hu/395-Gyorsarveres/395.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500021/Verne-Gyula-A-begum-otszaz-millioja-Regeny-A-Bounty-lazadoi-Elbeszeles-Ford-Szasz~II2403001
2403001
17384
395
Leírás: Verne Gyula: A bégum ötszáz milliója. Regény. A "Bounty" lázadói. Elbeszélés. Ford.: Szász Károly. Bp.,[1916], Franklin, 230 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Jogosított negyedik képes kiadás. Kiadói illusztrált, festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, laza kötés, foltos.
: nagy_andras