Ravasz László: Isten rostájában I-III. köt. Beszédek, írások. Bp.,[194... https://www.darabanth.com/hu/395-Gyorsarveres/395.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500021/Ravasz-Laszlo-Isten-rostajaban-I-III-kot-Beszedek-irasok-Bp-1941-Franklin-XIIplus498-~II2399507
2399507
17360
395
Leírás: Ravasz László: Isten rostájában I-III. köt. Beszédek, írások. Bp.,[1941],Franklin, XII+498; VIII+478; VII+567 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítókkal, a II. kötet elülső borítóján folttal.
: karap_norbert