Ördögh László (1923-2007): Rudabánya, 1976. Akvarell, papír. Jelzett. ... https://www.darabanth.com/hu/395-Gyorsarveres/395.0/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Ordogh-Laszlo-1923-2007-Rudabanya-1976-Akvarell-papir-Jelzett-31x42-cm-Kisse-serul~II2400378
2400378
10223
395
Leírás: Ördögh László (1923-2007): Rudabánya, 1976. Akvarell, papír. Jelzett. 31x42 cm. Kissé sérült üvegezett fa keretben.
: pelikán_kristóf