Muzsnay Ákos (1945-): Táj II, 1996, Színes rézkarc, papír. Jelzett. Mű... https://www.darabanth.com/hu/395-Gyorsarveres/395.0/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Muzsnay-Akos-1945-Taj-II-1996-Szines-rezkarc-papir-Jelzett-Muveszpeldany-EA-IIV~II2395136
2395136
10205
395
Leírás: Muzsnay Ákos (1945-): Táj II, 1996, Színes rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. II/VII számozással. Üvegezett fa keretben, 34,5×24 cm
: pelikán_kristóf