Órák

Tételek száma: 48

Óragyár kandallóóra. Felesütős, ingajáratos szerkezettel. Szép állapotú jelzett fa tokban. Működő állapotban, kulcs nélkül. 46 cm
11649.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

DRGM DRPA jelzésű antik vekker, megviselt rozsdás állapotban, egyik mutató leesett. d: 10 cm
11650.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Rolex precision kézi felhúzós 18K arany férfi karóra. Jelzett tok,  jelzett 17 köves szerkezet, friss szervizzel, új bőr szíjjal. karcmentes, nagyon szép állapotban / Rolex 18 C gold manual wind men's watch. Works well. perfect condition d: 30 mm
11651.

Kikiáltási ár:
500 000 Ft
1 355,01
1 562,50
17

11652.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Graf von Monte Wehro automata, naptáros karóra. fém szíjjal, új, fóliázott, működő állapotban d: 40 mm
11653.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

A. Lange & Söhne ezüst (Ag) zsebóra. Jelzett tok, jelzett szerkezet. (szerkezetszám: 54618) Dupla ezüst tok. Egy mutató és az üveg nélkül, de működő, szép állapotban, hibátlan számlappal. Ezüst óraszíjjal d: 50 mm  / Silver A. Lange & Söhne pocket watch. Marked case and mechanics One dial and glass missing otherwise in good condition Works well. with silver watch chain d: 50 mm
11654.

Kikiáltási ár:
300 000 Ft
813,01
937,50

11655.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Órás eszközök. Olajozó, olaj, csavarhúzók, olajtartók.
11656.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12 db-os régi zsebóragyűjtemény, valamennyi működőképes.
11658.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,66
143,75

11659.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,66
143,75

11660.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Nasser testvérek, Ujpest jelzésű Junghans vekker. Működő állapotban m: 17 cm
11661.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft