Képkeretek Tételek száma: 16
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2387295
12331
394
Frames
Aranyozott fa képkeret, gobelinnel, belső méret: 12,5×16 cm, külső: 18×22 cm 2338970
12332
394
Frames
Nagy méretű arany-fekete keret. Jó állapotban. Belső méret. 70x80 cm, külső méret 86x96 cm 2385969
12333
394
Frames
Üvegezett, dekoratív fa képkeret tájkép gobleinnel, belső méret: 20,5×29,5 cm, látható méret: 19x27,5 cm 2393286
12334
394
Frames
3 db ovális képkeret egyben, láncon, belső méret: 8×6 cm 2385970
12335
394
Frames
Üvegezett, dekoratív fa képkeret virág gobleinnel, belső méret: 16×16 cm, látható méret: 15x15 cm 2388945
12336
394
Frames
Antik, aranyozott fém képkeret, dupla üveggel, kis kopásokkal, belső méret: 11x11 cm 2393904
12337
394
Frames
6 db kis méretű képkeret (3db műanyag k.méret 11,7x8,7 cm, b. Méret 10,1x7,1 cm, benne 1-1 bécsi épület képe, valamint 3 db fa keret, k.méret:14,5x9,7 cm, b.méret: 13,9x9,1 cm, benne 1-1 életkép) 2385971
12338
394
Frames
Üvegezett, régi fa képkeret tájkép gobleinnel, aranyszínű ovális paszpartuval, hátoldalán 1930-40 körüli képkeretező feliratával (Pápa, Horthy Miklós fő u. 4), paszpartu méret: 7×10 cm, látható méret: 11,5x16,8 cm 2394440
12339
394
500
Frames
Üvegezett, kissé sérült fa képkeret tájkép nyomattal, paszpartu (látható) méret: 23,5x34 cm, belső méret: 30,5x42,5 cm 2387101
12340
394
Frames
3 db fa képkeret: Bőrképpel, látható méret: 22,5x8,5 cm; Jelzés nélkül: Tájkép, olaj, karton, belső méret: 19,5,5x14,5 cm; Üvegezett keret, belső méret: 15,5x11 cm 2387186
12341
394
Frames
Dekoratív fém keret, kissé kopott, m: 51 cm, belső méret. d 25 cm 2391393
12342
394
Frames
Régi, üvegezett fa képkeret intarziával. Képméret 16x27 cm Kisebb sérülésekkel Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft