Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 24

"Nyíl" az ezüstcipős gólkirály. Szek.: Nagy Béla. Fradisták fényképalbuma. Bp., 1986, FTC. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés.  Az elülső borítón, és a címlapon Nyilasi Tibor (1955- ) aláírásaival. A hátsó borítón Albert Flórián és Nyilasi Tibor fotójánál, Albert Flóriánt (1941-2011) aláírásával. A címlapon egy azonosítatlan aláírással.
15587.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

15588.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Pongrácz György: A bamba. Deák Ferenc életregénye. A szerző által dedikált. Bp.,1992, SZAC. Fekete-fehér fotókkal illusztrált Kiadói papírkötés.
15589.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Szabó Tímea: Sportsorsok. 21 interjú magyar sportolókkal. Bp., 2017, Kék Európa Stúdió. Kiadói papírkötés.
15590.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Simon Andrea: Részidők. Bp., 2007. Sanoma. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
15591.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Sport 2017. Magyar Olimpiai Bizottság, 2017. Főszerkesztő: Amler Zoltán. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
15592.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Kártyások könyve. Szerk.: Dr. Berend Mihály. Bp., 1984, Sport. Kiadói papírkötés.
15593.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Petri Sándor: A szurkolók kézikönyve. H.n. 1986, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó Vállalat. Papírkötésben, jó állapotban. A szerző által dedikált példány.
15594.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Dr. Kovács Endre: Ultikódex. Bp., 1981, Medicina Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
15595.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Lenkei Zsolt: Szörf könyv. Veszprém, 1989, Progress. Kiadói papírkötés.
15596.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Bartus László: Varga Zoli disszidál. Volt egyszer egy Ferencváros. Bp., 2000, a szerző. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15597.

Kikiáltási ár:
800 Ft

4 db futballal kapcsolatos könyv. Benedek Aladár: Futballbíró a mellényzsebben. Budapest, é.n. a szerző kiadása. Negyedik kiadás. Szakadt, megviselt papírkötésben. Az első borító levált, a lapszélek szakadtak, sérültek. + Labdarúgás. Verseny- és játékszabályok. Bp, 1965, Sport. Papírkötésben, kissé gyűrött borítóval és sérült gerinccel. Megjelent 4700 példányban.  + A labdarugás szabálya és magyarázata. 1939-40.Cegléd, 1941, Magyar Labdarugók Szövetségének Játékvezetői Testülete. Egészvászon kötésben, kissé kopott állapotban, meglazult kötéssel.  + Labdarugó játékvezetői tanfolyamok oktatási anyaga. Jegyzet. Szabályok, kérdések, feleletek. Összeáll.: Monáth Gyula- Herczeg Gyula. Tatabánya, 1971, a Magyar Testnevelési és Sportszövetség Komárom Megyei Tanácsa Labdarugó Szövetségének Játékvezetői Bizottságának kiadása. Papírkötésben, kissé foltos borítóval, a szövegben kézírás és jelölések. Megjelent 520 példányban
15598.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft