Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 206

Ezüst(Ag) levélnyitó, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 19,9 g
19048.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst (Ag) karkötő és gyűrű üveg kőberakással, jelzett, h: 23 cm, méret: 56, bruttó: 7,75 g
19049.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst (Ag) nyelű szardínia villa, jelzett, bruttó: 23g 14,5 cm
19050.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

19051.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Arany(Au) 14 K, szív alakú fülbevaló pár, hiányos. Jelzett. nettó: 0.84g
19052.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

19053.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

14k arany (Au) nyaklánc, sérült, jelzett 3,42 g 46 cm
19054.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
137,50

19055.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Jelzett, ezüst gombok gyöngyház berakással. 3 pár. Br 9,57 g
19056.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
18

cca 1900 Ezüst (Ag) esküvő emlék mini könyv Unvergessliche Tage. benne 4 ezüst oldallal 6,75 g,  2 cm
19057.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
11

Ezüst(Ag) szintetikus barna kővel, jelzett, méret: 51, bruttó: 5,26 g
19058.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, kővel, jelzés nélkül, 5×5 cm, bruttó: 14,02 g
19059.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft