Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 206

Ezüst (Ag) késnyelek, 2 db, jelzettek, nettó: 51,36 gr
19012.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst (Ag) hólyagos peremű tálca. XX: sz. eleje, magyar.  105 g d: 16,5 cm
19013.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Ezüst (Ag) színházi táska. Jelzett. 15x14 cm, br: 149 g
19014.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Ezüst (Ag) gyűrű apró kövekkel. Jelzett. Méret 50, br 6,39 g
19015.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17

Ezüst(Ag) antik gyűrű hegyikristály kővel. Jelzett, méret: 54, bruttó: 5,5 g
19016.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Ezüst(Ag) kanálból készített nagyméretű gyűrű. Jelzett (Walker&Hall), méret: 63, nettó: 11,2 g
19017.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst(Ag) pénzcsipesz. Jelzett, h: 5 cm, nettó: 15,4 g
19018.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44
13

Ezüst(Ag) indás gyűrű csiszolt kővel. Jelzett, méret: 54, bruttó: 6,3 g
19019.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Ezüst(Ag) borostyánköves gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 1,98 g
19020.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst(Ag) féldrágaköves gyűrű. Jelzett, méret: 55, bruttó: 5,6 g
19021.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Aranyozott ezüst(Ag) oroszlános gyűrű. Jelzett, méret: 54, nettó: 3,2 g
19022.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

4 db ksi ezüst ékszer, medál. össz br 16,76 g, jelzettek
19023.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft