Térképek Tételek száma: 24
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2381297
13089
393
Maps
1913 Kogutowicz Budapest Székesfőváros térképe, 1:25.000, Magyar Földrajzi Intézet, kiadói, illusztrált Budapest címeres szecessziós papírborító sérült (kettészakadt) és foltos, térkép hajtott, szakadt, 70x85 cm 2381290
13090
393
Maps
cca 1900-1910 Budapest és környéke térkép, 1:75.000, Cs. és Kir. Katonaföldrajzi Intézet, kiadói szecessziós papírborító ragasztott és kissé sérült, , térkép hajtott, lap széle kissé foltos és egy kisebb szakadással, 62x50 cm 2384660
13091
393
Maps
1931 Kispest megyei város térképe. Kiadja Fischhof Henrik. 46x49 cm. 1:10000. Szakadásokkal, hajtásnyomokkal, apró foltokkal, lap tetején ceruzás feljegyzéssel 2380010
13092
393
Maps
1900 A Magyar Állam közigazgatási térképe, vászontérkép, kiadja: M. kir állami nyomda, hiányos, II. és VI. tábla hiányzik 2336584
13093
393
Maps
1891 Gaura és Galgó vidéke térképe, Hofmann Károly, 1:75.000, vászonra kasírozva, 39x52cm 2336600
13094
393
Maps
1910 Berezna és Szinevér, rajzolta: Pitter Tivadar, 1:75.000, kis szakadással, 67x91 cm 2336652
13095
393
Maps
1910 Nagyvárad, 1:75.000, rajzolta: Pitter Tivadar, kis szakadással, 67x92 cm 2383744
13096
393
Maps
1894 Hatvan és Gödöllő környékének katonai térképe, kiadja: K. u. k. militärgeographisches Institut, 48×62 cm 2377922
13097
393
Maps
Salgótarján járási jogú város térképe, utcajegyzékkel, 23×33 cm 2381684
13098
393
Maps
1933 Kirándulók térképe 6/a.: Mátra, 1:50000, Magyar Királyi Állami Térképészet, jó állapotban, 61×99 cm 2378066
13099
393
11000
Maps
1876 Pest-Pilis-Solt-Kiskun megye közigazgatási térképe, rajzolta: Hátsek Ignác, vászontérkép, 47,5×30,5 cm 2381886
13100
393
Maps
cca 1910 Óbuda és környéke katonai térkép 60x48 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft