Szilágyi Sándor: A magyar forradalom férfiai 1848/49-ből. Második átdolgozott és bővített kiadás, két autograph-melléklettel. Pest, 1850, Heckenast Gusztáv. Aranyozott félvászon kötésben, a borítón kisebb szakadásokkal, kissé foltos lapokkal, egyébként jó állapotban. A forradalom neves alakjainak (Kossuth, Batthyány, Széchenyi, stb.) facsimile aláírásaival.