https://www.darabanth.com/hu/393-Gyorsarveres/393.0/Konyvek/Konyvek-Sport-sakk-hegymaszas~1000002/Vegyes-futball-temaju-konyvtetel-2-db-Dr-Foldessy-Janos-Hoffer-Jozsef-Panczel-Lajos~II2379279
2379279
15611
393
Books: Sports, Chess, Alpinism
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
LeÃrás:
Vegyes futball témájú könyvtétel, 2 db. Dr. Földessy János- Hoffer József - Pánczél Lajos: A labdarúgó világbajnokságok. Bp, 1962, Sport. Az illusztrációk a szerzÅ‘ archÃvumából származnak. Félvászon kötésben, kopott, foltos állapotban. Megjelent 5100 példányban. + RejtÅ‘ László- Lukács László - Szepesi György: Felejthetetlen 90 percek. A magyar labdarúgó-válogatott 400 mérkÅ‘zése. Bp, 1964, Sport. Félvászon kötésben, kopott állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m