Könyvek: Minikönyvek Tételek száma: 3
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2383746
17322
393
Books: Minibooks
Petőfi Sándor: Dalaim. Bp, 1909, Franklin. Aranyozott egészbőr kötésben, kissé sérült gerinccel és kijáró lapokkal. 2383337
17323
393
Books: Minibooks
Hirtenküche, Hirtengerichte. Debrecen, 1986. Kiadói kissé kopottas műbőr kötés, gerincnél belül levált. 2343989
17324
393
Books: Minibooks
Ch. J. Blase: Tales of the Big Bad Red Polar Bear. (Already extinct.) (Anticommunist jokes from Hungary.) Fazekas Attila illusztrációival. Bp.-Békéscsaba,2015, Cellmed Invest Bt.-HMBBSI. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben. Számozott (500//350.) példány. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft