Obi, a gőgös kókuszdió. Kubai joruba mítoszok és mesék. Válogatta, részben gyűjtötte, fordította, az utószót és a jegyzeteket írta Dornbach Mária. Népek meséi sorozat. Bp, 1977, Európa Könyvkiadó. Félvászon kötésben, kopott papír védőborítóban.