Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 24
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2268892
11321
392
Antique
Iparművész, bőrdíszműves előszobai szett. Tükör, hőmérő, újságtartó. Jó állapotban. Tükrös darab mérete. 61x40 cm 2374342
11322
392
Antique
Ezüstözött alpakka füles kínáló kristály üveg betéttel. Lepattanással d: 17 cm 2374390
11323
392
Antique
Biedermeier fa ládika. Kulcsos, sérült furnérral. 28x22x12 cm 2375410
11324
392
Antique
Antik, feltehetően XVII. sz. míves fém zár kulccsal, zárcímerrel, működik, m: 36 cm 2375407
11325
392
Antique
Antik, feltehetően XIX. sz. míves fém ajtózár kilinccsel, kulccsal, zárcímerrel, működik, m: 19 cm 2375391
11327
392
Antique
Antik, XVIII. sz. míves, díszes fém lakat kulccsal, működik kopott, 14x9 cm 2375382
11328
392
Antique
Antik ovális fém lakat kulcs nélkül, kopott, 14x9 cm 2375375
11329
392
Antique
Antik, feltehetően XIX. sz. míves fém ajtózár két kilinccsel, kulccsal, rozsdás, nem működik, m: 28 cm 2346421
11330
392
30000
Antique
Ólomüveg díszüveg. Csikóhalas rajzolat, vizi világ, fürdőszoba ablakhoz. Duplán, hőszigetelő üveggel kombinálva gumi szegéllyel, gázzal feltöltve. 97x37 cm 1864014
11331
392
50000
Antique
cca 1900 Otto Fennel Söhne Kassel antik teodolit, szintező, jelzett, hiányos, m: 24 cm / Antique German theodolite, marked, incomplete, 24 cm 2375099
11332
392
Antique
Ovális tükör gipsz rátétes fa kerettel, rózsa díszítéssel 32x39 cm 911310
11333
392
Antique
Gazdagon díszített antik asztali fa doboz, sérült, kulcs nélkül, 23×31 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft