Tétel

Kikiáltási ár:

9 000 Ft

Leírás:

Magyar Történeti Életrajzok V. évfolyam. 1-3. köt. Szerk.: Szilágyi Sándor. Egybekötve: Fraknói Vilmos: Erdődi Bakócz Tamás élete, 1 t.+220 p.+11 t.; Angyal Dávid: Késmárki Thököly Imre. 1657-1705. II. rész, 1 t. 4+292 p.+15 t. ; Majláth Béla: Maylád István. 1502-1550., 4+120 p.+5 t. Bp., 1889, Méhner Vilmos. Kiadói dúsan aranyozott álbordás gerincű félbőr-kötésben, javított gerinccel, kissé kopott borítóval, néhány foltos lappal, kissé laza kötéssel.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras