Vegyes művészeti könyvtétel, 2 db.
Körner Éva: Picasso. A Művészet Kiskönyvtára XVI. Bp.,1968, Corvina. Harmadik, bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott papír védőborítóval. + Brassai: Beszélgetések Picassóval. A szerző 53 fényképével, Illyés Gyula bevezetőjével. Bp.,1968, Corvina. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben .