cca 1910-1930 Kiskacsás táncrend, benne ceruzás aláírásokkal, kézzel f... https://www.darabanth.com/hu/391-Gyorsarveres/391.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Okmanyok~500018/cca-1910-1930-Kiskacsas-tancrend-benne-ceruzas-alairasokkal-kezzel-festett-akvarell-jelze~II2362970
2362970
12257
391
Documents
Leírás: cca 1910-1930 Kiskacsás táncrend, benne ceruzás aláírásokkal, kézzel festett, akvarell, jelzett, 11x8 cm
: ra