Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 153

Ezüst(Ag) hullámos jegygyűrűpár, gyémánttal, jelzett (gyémánt mérete is feltüntetve), méret: 52, 55, bruttó: 11,25 g
19060.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16

Ezüst(Ag) markazitos, zöld köves gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 5,92 g
19061.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Aranyszínű Sarome öngyújtó, gyöngyház berakással, jó állapotban, jelzett, 3×3,5 cm
19062.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

19063.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Ezüst(Ag) nyaklánc, rózsaszín köves medállal, jelzett, h: 46 cm, bruttó:  6,72 g
19064.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Aranyozott ezüst(Ag) rombuszos fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 3,91 g
19065.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Ezüst(Ag) hullámos karkötő, markazittal, jelzett, h: 17 cm, bruttó: 8,8 g
19066.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst(Ag) ovális köves gyűrű,  jelzett, méret: 57, bruttó: 4,78 g
19067.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 4 g
19068.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Ezüst(Ag) virágos gyűrű, szintetikus kék kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 4,46 g
19069.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst(Ag) rombuszos gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 2,22 g
19070.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ezüst(Ag) nyaklánc, jáde Buddha medállal, jelzett, h: 39 cm, bruttó: 10,27 g
19071.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft