Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 153

Ezüst(Ag) mintás kígyó karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 4,43 g
19036.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst(Ag) fülevalópár ametiszttel, jelzett, h: 7,5 cm, bruttó: 8,05 g
19037.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst(Ag) karkötő, Bulgari jelzéssel, h: 18 cm, bruttó: 7,27 g
19038.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst(Ag) áttört, szövött gyűrű, jelzés nélkül, kis hibával, méret: 52, nettó: 4,21 g
19039.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Ezüst(Ag) virágos gyűrű, Bulgari jelzéssel, méret: 56, bruttó: 3,82 g
19040.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Ezüst (Ag) dózni, jelzett, bruttó: 108 g, 8,5x10 cm
19041.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Ezüst (Ag) és gyöngyfogas (grandlis) vadász karkötő. Jelzett, 17,81 g
19042.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

14k Arany (Au) gyöngyfogas (grandlis) vadász gyűrű, jelzett, bruttó: 8,31 g, m: 70
19043.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Ezüst (Ag) cigarettatárca. Nettó 96 g 11x7,5 cm
19044.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Primato ezüst (Ag.) női karóra, ovális számlappal, szíj nélkül, jelzett, bruttó 9,9 g, 2,7x2,4 cm, nem jár, bal felső részén kisebb deformációval
19045.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Gamma öngyújtó, ezüst (Ag) borítással, jelzett, Pénzverde logóval és jelzéssel, kopott, m: 5 cm
19046.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17

Ezüst (Ag) gyűrű 7 szintetikus kővel. Jelzett bruttó 4g, m: 55
19047.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft